זה עובר בגנים, ברחוב החשמונאים, שישי בצהריים

by thestreetswalker | 16.09.08

לא פעם תהיתי (וגם מעל דפי הבלוג) כיצד זוכות אותן ספק ילדות ספק נערות בנות 13 ו-14 בחוש אופנתי ובמודעות חיצונית שלא תבייש אף צעירה הגדולה מהן בעשר שנים. לפחות אחד המקרים של אותן הבנות התבהר לי ביום שישי האחרון:

ורד נאותה במהירות ובהתלהבות לעמוד מול עדשת מצלמתי. “אנחנו עוקבים בדריכות אחר עדכוני הבלוג”, סיפרה. “גילינו אותו לאחר שצילמת את הבת שלי – אילאיל“. את אילאיל בת ה-13 צילמתי כבר פעמיים. בשתי הפעמים היא זכתה ללא מעט תגובות התוהות על חוסר ההתאמה כיביכול בין גילה לבין סגנונה המפותח. לאחר שפגשתי את האם, לפתע הכול נראה היה יותר ברור.

tags:

the latest

Jerusalem, Gallery Yaffo 23

by The Streets Walker Read more

Jerusalem, Gallery Yaffo 23

by The Streets Walker Read more

At Home, Nat and Ira Kublin, Frankfurt

by The Streets Walker Read more

10 Responses

 1. 01 Tami

  not only does she look cool and sophisticated, she has a great sense of humor, which is the most sexy attribute a woman can have!

  Reply
 2. 02 rikkibrandi

  I MUST SAY THAT I JUST LOVEEEEETHIS WOMEN 4 GOING OUT THERE AND WEARING WHAT EVER SHE LIKES EVEN IF THE SHOES ARENT THE BEST CHOICESHE STILL LOOKS SUPER GOOD!!!AND IT LOOKS SO NATURAL ON HERRIKKI BRANDI FROM NEW YORKU GO MAMA!!!!

  Reply
 3. 03 Anonymous

  התגובות למעלה רק מדגימות את העדריות האופיינית כל כך לסו קולד “אופנתיות”. ושאנונימוס מעליי רק שידע זאת- משקפי הג’ון לנון הם הדבר הבא והתכשיטים שהיא עונדת לא רק שיפים באופן יוצא מגדר הרגיל אלא (כך נראה לי לפחות) הם פריטים רציניים של אספנים. אבל כאמור, אני לא מצפה שכל מיני צעירות זבות חוטם שרק עתה למדו לקנות ביד שנייה (ועוד בטח רק קומבניזונים) יבינו זאת.

  Reply
 4. 04 Anonymous

  אוי , תשמעו , לא נעים ליאבל זה די נורא בעיניי , הרי כל הקטע של ה”דודה שיק” זה לשבת על צעירות , ולא על דודות אמיתיות…אני ממש חושבת שלמרות הרצון הטוב יש פה ניסיון כושל לאופנתיות : יעידו על כך כל ה”מסביב” הלא מוצלחים בלשון המעטה : הנעליים ,משקפי ג’ון לנון , הפריזורה , ובעיניי גם התכשיטיםכאמור על טעם ועל ריח אין להתווכח ,אבל בעיני הופעה זו לא מכבדת את גילה של המצולמת והיא הופכת לקצת ”וואנאבי” וואנאבי יאנג אנד קול …..

  Reply
 5. 05 Anonymous

  Agreed, the shoes mess it up horribly.

  Reply
 6. 06 Anonymous

  Great, it’s just that the shoes are horrible! she really messed it up

  Reply
 7. 07 levi

  in the gardens, in the street, at noon, at six, alone or with, bare or adorned, i wear this dress when i want to look dangerous

  Reply
 8. 08 Toffee

  That’s one cool mamma

  Reply
 9. 09 moran

  סיפור נחמד.

  Reply
 10. 010 דפני

  איזה יופי!ככה אני רוצה להראות בגיל שלה

  Reply

write a comment

*

Designed by Natasha Boguslavsky |
development by tipoos