אביב באוויר, ברחוב קינג ג’ורג’, שלישי אחה”צ

by thestreetswalker | 29.03.08

נועה, 20

אחד הדברים היותר נחמדים בעיני עם בואה של עונה חדשה, הוא לראות את הסנוניות הראשונות של אינטרפטציות אישיות למסלולי התצוגות. גם בתצוגה וגם כעת ברחוב אהבתי את השילוב הצבעוני של חצאית מיני פרחונית וחולצה בעלת הדפס (הפעם לא של בטמן).

חולצה, נעליים- יד שנייה; חצאית- a+; תיק- זארה;

tags:

the latest

Jerusalem, Gallery Yaffo 23

by The Streets Walker Read more

Jerusalem, Gallery Yaffo 23

by The Streets Walker Read more

At Home, Nat and Ira Kublin, Frankfurt

by The Streets Walker Read more

11 Responses

 1. 01 Anonymous

  I agree with the comments about the girl’s style being unjustifiably advertised on this site. She keeps appearing here in her ostentatious getups, which are presented as something effortless and pleasing to the eye. It must be painstaking to be her (and only slightly less painful to observe her)!

  Reply
 2. 02 Anonymous

  רנרט!

  Reply
 3. 03 Anonymous

  למה להנציח חוסר אסטטיקה כמשהו לגיטימי?

  Reply
 4. 04 שיר

  חצאית מדהימה, מה זו a+

  Reply
 5. 05 Anonymous

  ממש לא מחמיא לה

  Reply
 6. 06 Anonymous

  “הלעיתה על עצמה”?!אז מה יותר מעורר גיחוך – אנשים שמתלבשים באופן (נניח) יומרני, או אנשים שמבקרים אותם בשפה מתאמצת מלווה בשגיאות כתיב ושימוש לא נכון במילים?הממ.ונועה אכן ככה-ככה.(אם לא הייתי מוכרחה להגיב באנונימוס, הייתם יכולים לעקוב ולראות שאני דווקא נוטה לפרגן בפעמים שאני מגיבה, או לפחות למצוא נקודות לחיוב).(אה, רגע, אולי אני פשוט אחתום בשם שלי? גדול!)יסמין

  Reply
 7. 07 Anonymous

  הייתי אומרת שזה מאוד מעייף להיות היא לוודאי, היא הלעיתה על עצמה תלבושת שנראת עליה כמעיין תחפושת,שבמקרה גם לא הכי מחמיאה למבנה גופה,מאולצת ויומרנית

  Reply
 8. 08 Helen

  החצאית הפרחונית מדהימה, חוץ מזה שהגזרה ההתחלתית שלה לא מיועדת להיות גבוהה ולמרות שנועה הבינה את הטרנד של גזרה גבוהה, החצאית לא מחמיאה לא למותניים ולא לרגליים, מה שכמובן לא גורע מיופי ההדפס עצמו. את החולצה כחולצה לא אהבתי, אבל שילוב גווני סגול עדין עם כחול החצאית יפה בעיני.אך יותר מכל משכו את עיני דווקא נעליה השחורות עם הגרביים, נורא מוסיף לרוח הרעננות, הקלילות והתמימות של האביב!

  Reply
 9. 09 achotendencia

  hello!!we hadn’t seen a street style blog from israel yet, so we’ve linked u guys to our sao paulo blog 🙂 hope u do the same!

  Reply
 10. 010 Anonymous

  הייתי רוצה לדעת רק לשם הידע הכללי ,האםa+,זו Aקארין או שמא זו מעצבת אחרת?

  Reply
 11. 011 Anonymous

  הרעיון ממש נחמד אבל אני לא בטוחה שדווקא שני הדברים האלה הולכים ביחד.. נחמד שהגיע האביב סוף סוף!

  Reply

write a comment

*

Designed by Natasha Boguslavsky |
development by tipoos